Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Про компанію

«UKRBILLIARD» успішно працює на більярдному ринку України вже 10 років. Основним напрямком нашої діяльності є виробництво більярдних столів як аматорських так і професійних. Більярдні столи виготовляються з різних порід дерева: дуба, ясена, вільхи, сосни та ін Ми виробляємо більярдні столи (російська піраміда, американський пул, снукер) для приватних будинків, клубів, барів, дискотек, саун.

На всі наші більярди надається гарантія якості за умови складання нашим технічним персоналом. Навіть якщо більярдний стіл з каркасом з ЛДСП, ми даємо гарантію, що він прослужить Вам вірою і правдою протягом багатьох років. У разі необхідності допоможемо Вам поміняти стіл на нову модель з мінімальними втратами.

Гордість нашої компанії - більярдні столи (Ферзь, Ферзь +, Сіріус, Класик-2), які виготовлені відповідно до вимог Федерації більярдного спорту України.

Також ми займаємося продажем розважальних автоматів (аерохокей, футбол тощо), Більярдних столів німецьких і китайських виробників з МДФ, дуба, червоного дерева та інших цінних порід деревини.

У нас є широкий асортимент спеціалізованих товарів, необхідних для комплектації більярдних столів повним набором ігрових аксесуарів. Завжди в асортименті кулі, киї, киевніци, більярдні стійки, трикутники і полки для куль, а також крейда, світильники, годинник, рукавички, таймери і багато іншого.

Так як, важко вибрати товар "по картинці", грунтуючись тільки на описі і рекомендаціях. Ви можете познайомитися з більярдними столами та іншими товарами не тільки в інтернеті, але й у нашому магазині, де представлені зразки асортименту обладнання, необхідного для гри в більярд, а також для оснащення більярдних клубів. Кваліфіковані консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором, відповідним Вашим бажанням і можливостям.>

Також Ви можете скористатися сервісними послугами наших збирачів для установки, перетяжки, реставрації або відновлення ігрових властивостей більярдних столів.

У нашому магазині продаж більярдних столів і обладнання здійснюється, як за готівковий розрахунок, так і безготівковий. Доставка столів і супутніх аксесуарів проводиться по всій Україні.

Приходьте в наш магазин за адресою: м. Київ, пр-т Правди, 35,

або телефонуйте за телефонами: 044 362 06 57; 067 409 69 57.