Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Більярдні рукавички

Відображати:
Сортування

Професіоналу гру в більярд неможливо собі уявити без такого аксесуара як більярдні рукавички. У даній грі людина до дрібниць продумує свої рухи, немає місця суєті і поспіху, потрібна ідеальна точність. Рукавички підкреслюють своєрідний стиль гри, роблять її більш цікавою та захоплюючою.

Важливість більярдних рукавичок

Рукавички для більярду у великому асортименті представлені в інтернет-магазині компанії Ukrbillard, де купити їх можна за доступними цінами. Велике значення рукавичок відводять і новачки в більярді, так вони почуваються впевненіше під час гри, в черговий раз підкреслюють серйозне ставлення до гри, прагнуть підтримувати склалися впродовж багатьох років традиції.

Що стосується досвідчених гравців, вони розуміють всю важливість використання рукавичок під час гри. Надмірна нервозність, зволожені руки можуть зіграти злий жарт і стати причиною поразки у важливій турнірі. Рукавичка для більярду, суворо підігнана по руці гравця, забезпечить вчинення максимально точних ударів, забезпечить плавне ковзання Кийко.

Відмінні риси більярдних рукавичок від Ukrbillard

Вони виробляються з якісного еластичного матеріалу, щільно обтікають кисть гравця і приємно прилягають до тіла. Компанія спеціалізується на продажу аксесуарів для більярду, пропонує якісний і надійний товар в Києві і всій Україні, можлива доставка реалізованої продукції.

Рекомендується вибирати правильний розмір рукавичок. Великі моделі можуть стовбурчитися і звисати, заважаючи здійснювати точні і правильні удари києм. Маленькі варіанти значно знижують чутливість руки. Варто звертати увагу на ідеальну рядок швів і рівномірну товщину використовуваного матеріалу.