Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Тещі для більярду

Відображати:
Сортування

Теща для більярду - це недорогий за ціною, але дійсно корисний для гравця аксесуар. Купити міст - а саме так ще називають цей предмет - варто незалежно від предпочитаемого ігрового стилю.

Використовувати або не використовувати більярдний міст - кожен вирішує для себе сам. Деякі професіонали і аматори не оцінили корисність цих машинок .. З іншого ж боку, є турніри, в яких їх застосовують всі учасники. У будь-якому випадку, щоб вирішити це для себе, необхідно спочатку спробувати.

Купити тещі для більярду, перебуваючи в Києві або проживаючи в іншому місті України, Ви можете в компанії Ukrbilliard. Спеціально для любителів піраміди, пулу і снукера ми зібрали десятки моделей різного виду і цінової категорії ..

Які бувають тещі для більярду?

Звичайно, тільки Ви вирішуєте, яка саме модель машинки (моста) Вам потрібна. Але незайвим буде знати, на які різновиди поділяються підставки.

Машинка хрестоподібної форми - вона застосовується для пулу і піраміди.

Корона (використовується для російської піраміди і пулу).

Підставка-павук (може застосовуватися будь-якого стилю).

Кожен вид гри вимагає певного виду підставки. А для того, щоб шанувальники більярдного спорту без праці знайшли у нас місток, що відповідає всім їх вимогам, ми зібрали значну колекцію аксесуарів - і завжди раді поділитися їй з нашими покупцями. Загляньте в Ukrbilliard - і гра піде по іншому!