Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Наклейки для більярдних київ

Відображати:
Сортування

Наклейка - маленька, але значима деталь більярдного кия, що представляє собою міцно закріплений на його торці шматок шкіри, дотичний з більярдною кулею під час удару. Завдяки її закругленою і скуйовдженою поверхні, крейда, яким обробляється наконечник, краще пристає. Від якості наклейки для кия залежить сферичність, точність і жорсткість вироблених ударів, а значить, в якійсь мірі і результат гри.

Технологія виготовлення наклейки для кия

Традиційно ці вироби виготовляють зі шкіри великої рогатої тварини. Використовується шкіра свині, бізона, оленя, лося і, звичайно ж, буйвола. Останню гравці зі стажем вважають найміцнішою, особливо якщо мова йде про старих, досвідчених биках. Були неодноразові спроби заміни матеріалу, проте вони не увінчалися успіхом. Зате технологія виробництва цих «клаптиків» не настільки консервативна: вони можуть мати різну кількість шарів - від 1 до 12. Між собою ці шари скріплюються за допомогою клею, який іноді може вибиватися під час удару, або за допомогою клейового пресування, де цей недолік недоречний.

Більярдні наклейки можуть замінюватися на нові не тільки в міру зношування. Іноді недосвідчені гравці спеціально чергують їх для підбору оптимальної жорсткості удару. Тому на ринку аксесуарів для більярда це дуже затребуваний товар, купити який в Україні не проблематично.

Наш асортимент наклейок на кий

В інтернет магазині Ukrbilliard Ви знайдете наклейки для кия китайського, японського, американського, бельгійського та іншого виробництва за доступною ціною. Представлені найбільш гідні марки більярдних наклейок: Moori, Kamui, Tiger, Zan, Hirano, Predator, Aramith, Buffalo та інші.

Оскільки наклейка на кий - аксесуар індивідуальний, тут важко щось радити. Навіть метри з 20-30-річним ігровим досвідом не доходять згоди з цього приводу, хоча певна закономірність все ж простежується. Помічено, що більшість любителів російського більярду віддають перевагу одношаровим жорстким наклейкам «Le professionnel», в той час як пулісти використовують багатошарові наклейки марки «Moori». У будь-якому випадку радимо Вам вивчити ігрові характеристики різних видів наклейок і не боятися експериментувати.