Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Шейпери для киів

Відображати:
Сортування

Аксесуари для кия, такі як шейпери, махровки та точила, допомагають надати наклейці потрібну форму у разі її деформації. Якщо наклейка підібрана правильно, і вона відповідає стилю гри, який ви віддаєте перевагу, але деформується в процесі, то без шейперів просто не обійтися. Тут можна купити махровки для кия та інші шейпери. Правильне застосування аксесуарів такого типу забезпечить комфорт та контроль у кожному ударі. Властивості вашого кия будуть вражати не лише суперників, а й вас. Підібрати ці аксесуари ви можете у нашому інтернет-магазині за невелику вартість.

У нас ви знайдете такі види шейперів:

  • точила для наклейки;
  • махровки для київ;
  • тримери для наклейки;
  • інструменти та верстати для кия;
  • інші аксесуари для наклейки.

Всі ці засоби дозволяють підтримувати наклейку у відмінному стані. Завдання шейперів – надання наклейці деякої шорсткості, яка покращує її зчеплення із кулею. Після обробки шейпером також покращується зчеплення з крейдою і він довше тримається, а ще виконує свою функцію надійніше. Купити точилку для кия необхідно кожному, хто серйозно захоплюється більярдною грою.

Переваги нашого інтернет-магазину

Наш інтернет-магазин UkrBilliard працює вже понад 10 років, і за цей час він встиг заробити гідну репутацію. Усі товари продаються із гарантією.

Не завжди легко вибрати за фотографією та описом, тому всіх любителів більярду ми запрошуємо у наш шоурум у Києві. Там ви зможете наживо розглянути товари, прислухатися до своїх відчуттів і зробити правильний вибір.

Доставка товарів із нашого інтернет-магазину здійснюється по всій Україні. Запрошуємо за покупками та бажаємо гарної гри!