Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Інвентар для більярду: що потрібно для комфортної гри в більярд, зберігання і догляду

Інвентар для більярду: що потрібно для комфортної гри в більярд, зберігання і догляду

Більярд - одна з найбільш популярних ігор. Щоб зробити її комфортною, необхідно подбати про покупку спеціального інвентарю. Сюди входять не тільки стіл, кий і кулі, але і цілий ряд інших атрибутів, без яких неможливо досягти абсолютної справедливості для кожного гравця.

Де можна купити інвентар для більярду: основні атрибути

Основний інвентар для більярду включає в себе:

 • стіл;
 • кий;
 • кулі;
 • трикутник;
 • світильники;
 • полки для куль
 • києвниці.

Стіл - ігрове поле, на якому відбувається гра. Він підбирається в залежності від типу більярду. Існує три види - американський пул, російська піраміда, снукер. Його оббивка може мати чорний, вишневий, зелений дубовий колір. Кий - пристосування для розбивання куль. Варіантів також може бути кілька. Їх відмінності полягають в довжині, вазі і вигляді запила. Найбільш популярні моделі довжиною в 160-162 см, мають вагу від 680 до 720 грам.

Набір куль складається з 15 елементів з діаметром від 38 до 68 мм. Для їх виготовлення використовуються поліестер або фенол-альдегидная смола. Є варіанти в кольорі слонова кістка і кольорові. Трикутник призначений для розташування куль на столі на старті гри. Проводиться цей інвентар з пластика або природної деревини.

Для освітлення ігрової зони потрібні світильники. Чи не підійдуть стандартні люстри. Спеціальні джерела світла відрізняються здатністю рівномірно висвітлювати поверхню столу. Залежно від габаритів останнього, може знадобитися від 2 до 6 світильників.

Полки знадобляться для забезпечення зручного зберігання комплекту куль, а також для ведення рахунку в процесі гри. Києвниці дозволять розміщувати киї в вертикальному положенні, що важливо для захисту їх від деформації.

Сьогодні неважко знайти, де можна купити інвентар для більярду високої якості. У спеціалізованому магазині є як нові, так і б/у варіанти.

Допоміжний інвентар для більярду

Гравцям в більярд потрібні і інші види інвентарю, крім стандартних:

 • спеціальні засоби для догляду та полірування куль;
 • аксесуари для київ;
 • машинка (підставка);
 • чохол для стола;
 • засоби догляду за тканиною.

Кулі повинні мати ідеально гладку поверхню без забруднень. В іншому випадку розрахувати їх траєкторію руху не вийде. Крейдяні, жирові плями, пил допомагають усунути спеціальні засоби. Це не все, що потрібно для гри в більярд сучасному гравцеві.

Киї, особливо якщо вони довго не використовуються, зручно зберігати в футлярах, тубусах, що захищають від пошкоджень і скупчення пилу. Машинка призначена для установки на стіл і виконання ударів з важкодоступних місць. Чохол для стола відповідає за його захист від попадання вологи, сміття, продовження терміну служби дорогого сукна поза ігровий час. Якщо останнє все-таки забруднилася, важливо мати під рукою засоби для догляду.

Ще для комфортної гри в більярд можуть знадобитися рукавички, шейпери, зачистки для наклейок, муфти, спеціальні крейда. Перераховані предмети підвищують зручність.