Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Як правильно встановити більярдний стіл

Як правильно встановити більярдний стіл

Установка більярду - трудомісткий, тривалий процес, який рекомендується довіряти фахівцям. Така процедура може зайняти 1-2 робочих дня. Якщо ж ви вирішили виконати монтаж конструкції самостійно, то рекомендуємо ознайомитися з декількома порадами, які допоможуть вам правильно встановити більярдний стіл.

Порада № 1. Підготовка

Перед тим, як встановити більярдний стіл, вам необхідно обзавестися помічником (поодинці впоратися вкрай важко) і необхідними інструментами:

  • Викрутки;
  • Шпателя і шпаклівка;
  • Шліфувальні шкурки;
  • Різак;
  • Шуруповерт;
  • Гайкові ключі і т.д.

Для установки конструкції виберіть приміщення з помірною температурою (яка постійно підтримується) і ідеально рівною підлогою (перевірте його рівнем). Тільки на такій поверхні можна уникнути перекосу столу. Якщо ви хочете встановити більярд на другому поверсі будинку або в багатоповерховому будинку, то в обов'язковому порядку перевірте міцність покриття. Дану характеристику зможуть встановити професійні фахівці.

Порада №2. Чіткий алгоритм роботи

Виконувати складання столу для більярда необхідно в суворій відповідності з наданої до нього інструкцією. Кожен виробник пропонує свій індивідуальний спосіб монтажу конструкції (при цьому деякі виробляють моделі практично в зібраному вигляді). Найчастіше робота проводиться за наступним алгоритмом:

  1. Збірка лафета (монтаж опор ніжок, розміщення лафета на опорні чаші, регулювання висоти ніжок);
  2. Монтаж ігрової поверхні (почергове укладання плит у відповідність з доданою нумерацією, їх закріплення саморізами);
  3. Натяжка полотна і закріплення бортів (укладання сукна лицьовою стороною догори, його натяжка на лузи і фіксація за допомогою бортів, що закріплюються гайками і болтами).

Більш точний алгоритм дій ви знайдете в інструкції, якою супроводжується кожна модель більярдного столу, представленого в каталозі UKRBILLIARD.

Порада №3. Повторний монтаж більярду

Установка більярдного столу може вважатися повністю завершеною тільки через 1,5-2 місяці після його складання. Після цього часу необхідно виконати повторну підтяжку всіх з'єднань конструкції. Така процедура необхідна через можливу усадку дерева. На ряду з цим необхідно перевірити рівень положення конструкції. При виявленні перекосу слід усунути його з допомогою зміни висоти ніжок.

Дані поради, як правильно встановити більярдний стіл, є загальними. Вони лише допоможуть вам налаштуватися на роботу і правильно розподілити свій час. Виробляти ж безпосередню збірку і установку конструкції необхідно в повній відповідності з інструкцією, представленої виробником. Саме в ній містяться всі особливості, що стосуються конкретної моделі.

Якщо ви не впевнені у власних силах - купуйте вже зібрані (повністю або частково) конструкції або довірте складання столу професійному фахівцеві. Замовити послуги збирача ви також можете в UKRBILLIARD.