Працюємо в стандартному режимі: ПН-ПТ з 9 до 19. СБ з 10 до 16. НД онлайн замовлення обробляються в ПН.
Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Як доглядати за більярдним столом?

Як доглядати за більярдним столом?

Успіх гри в більярд залежить не тільки від професійних навичок людини, а й від стану більярдного столу. Він повинен бути ідеально чистим. Ніякої пилу, крихт, плям бути не повинно. Якщо халатно ставитися до даного атрибуту, то незабаром доведеться міняти сукно та інші деталі, які, як відомо, обходяться недешево. Як доглядати за більярдним столом? Які вживати заходи у разі його забруднення?

Як очистити більярдний стіл?

Перший етап прибирання - суха чистка. Очистити більярдний стіл можна щіткою з нейлону або еластичного кінського волоса. Такі матеріали ефективно усувають пил, крихти, але при цьому не дряпають поверхні. У спеціалізованих магазинах також можна знайти комбіновану щітку. Вона є універсальною, оскільки складається з короткого і довгого ворсу. З її допомогою можна очистити не тільки основне ігрове поле, а й важкодоступні ділянки. Увага! Змочувати щітку забороняється, так як покришена крейда може глибоко в'їстися в структуру сукна. Рухи повинні бути уривчастими. Проводити щіткою потрібно у напрямку ворсу. Після прибирання ігрової поверхні можна приступати до чищення бортиків, адже саме від них вимітається бруд в лузи.

Почистити більярдний стіл неможливо без проведення вологого прибирання. Для цього необхідно підготувати м'яку ганчірку, яка не залишає на поверхні ниток і ворсу. Її слід намочити таким чином, щоб вона була вологою, але не мокрою. Спочатку очищаються захисні бортики з трьох сторін, а потім - ігрове поле. Увага! Самостійно приготовані засоби використовувати не рекомендується. Найкраще придбати відповідну продукцію по догляду за більярдним столом в спеціалізованих магазинах. До її складу входять речовини, які не псують матеріалів і не провокують їх швидкого зношування.

Як мити більярдний стіл в тому випадку, якщо на сукні утворилися плями? Господиням на замітку! Номер з тазиком, наповненим мильною водою, не пройде. Важливо пам'ятати, що пошкоджене сукно може зіпсувати кулі, кий та інші важливі елементи. Якщо пляма нова, то можна надати "екстрену допомогу". Для цього можна приготувати розчин з води і етилового спирту (40%). Сильно терти пляму не можна! Але все ж краще виведення подібних забруднень довірити професійній більярдної косметиці.

Як зберігати більярдний стіл?

Важливо також знати про те, як зберігати більярдний стіл. Щоб він прослужив якомога довше і не вимагав проведення раптових ремонтних робіт, потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Дуже важливу роль відіграє мікроклімат. Рівень вологості в приміщенні повинен складати від 40 до 60%, а температура повітря - 22-24 ° C.
  2. Покриття підлоги, на якому розміщується стіл, має бути твердим, ідеально рівним, міцним. Якщо спостерігаються навіть незначні дефекти, то їх потрібно терміново усунути, адже це може призвести до деформації ігрового поля.
  3. Більярдні столи не рекомендується розміщувати біля опалювальних приладів. Пряме влучення ультрафіолету також надає на них деструктивний вплив.
  4. Вельми корисними атрибутами є захисні покривала, так як чистити більярдні столи доведеться рідше. Вони запобігають потраплянню пилу, крихт і іншого.
  5. Не можна використовувати даний атрибут не за прямим призначенням. Категорично забороняється ставити на стіл ноги, сідати або лягати на нього.
  6. Періодично потрібно виконувати протягання і нівелювання. Перший раз необхідність в проведенні процедури може виникнути через 2 місяці. Надалі її рекомендується виконувати щорічно.
  7. Перед тим як почистити більярдний стіл, необхідно купити в спеціалізованому магазині щітки і засоби.