Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Як обрати аерохокей

Як обрати аерохокей

Аерохокей - це популярна розвага, яке подобається не тільки дітям, а й дорослим. Щоб гра приносила задоволення, потрібно відповідально підійти до вибору столу. Важливо враховувати такі особливості:

  • міцність корпусу і ігрового поля;
  • якість воздуховода;
  • дизайн; габарити;
  • додаткові функції.

Як вибрати аерохокей? Відповідь на це питання цікавить багатьох людей, які бажають урізноманітнити своє проведення часу або ж зробити бізнес успішним.

Розміри

Дуже важливу роль відіграють габарити столу для аерохоккея. Він не повинен захаращувати зайвого простору. Саме тому перед покупкою рекомендується попередньо звільнити місце для подальшого його розміщення. & Nbsp; Де поставити аерохокей? Його потрібно розташовувати там, де досить вільного місця. Навколо нього не повинно бути твердих гострих предметів, так як під час гри людина особливо не оглядається на всі боки. Підбираючи стіл для аерохоккея, також варто враховувати вік людей, які будуть проводити за ним час.

Діткам сподобаються компактні моделі, оскільки вони зможуть легко управляти шайбою. Щоб зробити процес гри більш захоплюю чим для дорослих, варто подбати про покупку габаритного атракціону.

Якість воздуховода

Як працює аерохокей?Кожна партія триває недовгий проміжок часу, але захоплює гравців своєю динамікою. Щоб здобути перемогу, учаснику необхідно закинути 7 раз шайбу. Вона пересувається по полю з такою швидкістю, що спостерігач не може встежити за її переміщеннями. Суть гри полягає в управлінні шайбою, яка рухається завдяки повітрю. Якщо уважно придивитися до столу, то можна помітити на його поверхні невеликі отвори. Саме з них здійснюється подача повітря. Ефективність гри безпосередньо залежить від якості воздуховода. Він повинен забезпечувати постійний потік повітря на поверхні. Його переривчаста подача або ж повна відсутність перешкоджають ковзанню шайби.

Матеріали

Щоб зрозуміти, який аерохокей краще, варто поцікавитися використовуваними матеріалами. Вони повинні мати високу міцність, зносостійкість, екологічністю, простотою щодо догляду, стійкістю до хімічних складів (в тому випадку, якщо стіл потрібно встановити в громадських місцях). Поверхня поля не повинна деформуватися, оскільки шайба не зможе вільно по ній ковзати.

Додаткові опції

Сучасні виробники випускають столи, доповнені корисними функціями. Великим попитом користуються моделі, оснащені електронним табло, підсвічуванням, системами автоматичного повернення шайби. Такі елементи є всього лише корисним доповненням, тому на якість гри вони не впливають.

Дизайн

Не менш важливу роль відіграє зовнішній вигляд столу. Для використання вдома рекомендується зробити вибір на користь моделей нейтральних відтінків. Вони не викликають роздратування і не відволікають від гри. Для установки в громадських місцях рекомендуються яскраві столи, так як вони привертають увагу оточуючих.