Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Як вибрати києвницю

Як вибрати києвницю

Києвниця - незамінний атрибут кожної більярдної кімнати. Саме цей елемент сприяє вірною організації простору і дозволяє зберігати ігрові приналежності в зручному форматі. Але щоб девайс був дійсно практичним і естетично підходив під загальний інтер'єр, необхідно відповідально підійти до його вибору.

Основні варіанти києвніць. Яку конструкцію вибрати?

Перше, на що необхідно звернути увагу при виборі києвниці - це її тип. За своєю конструкцією все підставки для куль і київ діляться на 2 великі групи:

  • Настінні. Найбільш універсальний варіант, який ідеально підходить для невеликих більярдних кімнат. Такі девайси кріпляться безпосередньо на стіну і гармонійно вписуються практично в будь-який інтер'єр завдяки своєму оригінальному дизайну.
  • Підлогові. Пересувні моделі, які легко переносяться. Вони можуть бути розміщені в кімнаті будь-якої площі. Головне - щоб девайс не заважав проходу гравців.

Як підлогові, так і настінні моделі (в більшості випадків) мають декілька відділеннями: для куль, київ, крейди і трикутника. Ключова відмінність між ними - можливість перенесення.

Основні класи києвниць: від «економ» до «еліт»

Розрізняються киевниці і за матеріалом виробництва. Найдоступнішими вважаються конструкції економ-класу, вироблені з МДФ, ДСП і інших матеріалів, що імітують дерево. Такі девайси можна назвати оригінальними і довговічними. Найчастіше вони розміщуються в домашніх більярдних кімнатах.

Стандартним і найпоширенішим варіантом вважаються підставки з дуба, берези, сосни та інших класичних сортів натурального дерева. Вони відрізняються різьбленими елементами і привабливим виглядом. Деякі моделі оснащуються додатковими пристроями, які можуть знадобитися при грі. Перевагу таким конструкціям віддавати слід громадським більярдним залами середнього цінового сегмента.

Найдорожчими, престижними і довговічними є киевниці з особливо цінних сортів дерева (Ебен, горіх, падук). У їх виробництві використовуються особливі технології, які дозволяють домогтися максимально витончених різьблених елементів. Встановлюються елітні підставки в більярдних клубах відповідного класу.

На що ще звернути увагу при виборі?

Вибираючи києвницю, враховувати треба не тільки матеріал і конструкцію, але і ряд другорядних характеристик:

  • Зовнішній вигляд (дизайн і колірна гамма підставки повинні відповідати інтер'єру приміщення, де вона буде розташована);
  • Розміри (враховувати слід кількість одночасних ігор, а також столів, розрахованих на одну підставку - від даних показників буде залежати число відділень для київ і куль);
  • Необхідні додаткові елементи (наприклад, дошка для запису очок крейдою).

Головне - віддавати перевагу надійним конструкціям, відповідним інтер'єру приміщення. Моделі економ класу навряд чи витримають великий потік гравців. Тому купувати такі слід тільки для особистого користування. Для установки в громадських закладах підійдуть середні і елітні девайси.