Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Кий для більярду: правила вибору

 Кий для більярду: правила вибору

Багато в чому від гарного кия для російського більярду залежить успіх гри, а гравцеві набагато краще грати звичним києм, а не підлаштовувати під громадські. Знайти і купити кий для більярду не так просто, а вдалий вибір заливисто від багатьох аспектів.

Якщо ви збираєтеся грати в російський більярд, для нього не підійдуть киї для снукера або пулу. Вибирати кий для російського більярду варто орієнтуючись і на свої параметри (зріст, вага). Це індивідуальний момент, тому правила тут існують дуже приблизні.

Важливо! Кий обирається під конкретну людину.

Новачкам і професіоналам

Для новачків або тих, хто збирається розважатися більярдом будинку, має сенс купити цілісний кий, для завсідників більярдних клубів - розбірний, оскільки возити з собою довгу палицю незручно і небезпечно.

Довгий кий стане вдалим вибором для новачка. Професіонал віддасть перевагу грати коротким києм, так як він менше вібрує і дозволяє контролювати удар.

Новачкам рекомендується користуватися важкими киями, так як вони дозволяють згладжувати неточності і недоліки в грі. Крім того, ними легше грати за простими кулях. Професіонали віддають перевагу більш легкі моделі, оскільки з їх допомогою можна краще відчувати удар, робити маневри (контролювати биток, робити гвинти і відтягнення).

Матеріали виготовлення

Киї можуть бути звичайні, професійні та ексклюзивний "хенд мейд". Велика частина виготовляється вручну, і навіть фабричні моделі не обходяться без людяного фактора.

У кожній ціновій категорії є киї, які мають свої плюси і мінуси, тому потрібно визначитися з бюджетом, який ви готові вкласти в покупку кия доступній ціновій категорії. Якість буде залежати від дерева, з якого кий зроблений. Хорошу щільність можуть забезпечити дорогі породи - Ебен, чорний граб або клен. Робити киї доводиться з екзотичної і дорогої деревини, і чим вище цінність деревини, тим вище ціна кия.

Щільність кия залежить не тільки від виду дерева, а й від запилів, і чим їх більше, кий щільніше. Моделі з великою кількістю запилів здатні добре тримати удар, знижують ймовірність відхилень кулі при ударі, стабільні, що високо цінується професіоналами.

Кий повинен влаштовувати гравця за зовнішнім виглядом, не викликати негативних емоцій, так як грати їм доведеться багато і часто. Перш ніж купити кий для більярду, новачки повинні розуміти, що через деякий час, у міру підвищення своєї майстерності, кий доведеться міняти, а значить, не має сенсу купувати дорогу модель.