Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Серійні киї для більярду або кий ручної роботи?

Серійні киї для більярду або кий ручної роботи?
Основний інструмент, без якого не обійтися в більярді, - це кий. Він потрібен і новачкові, і професіоналові. Є кілька видів гри, і для кожної використовується своя різновид кия: це слід враховувати при виборі. Як правило, новачки стартують в російській більярді, тому орієнтуються на відповідні критерії вибору інструменту. Також варто визначитися, що купувати: серійні киї для більярду або виконані на замовлення.
 
В інтернет-магазині TT Billiard можна знайти відповідний по всіх параметрах кий. Детальний опис допоможе зробити правильний вибір.
 

Важливі моменти при виборі

Всі киї мають важливі параметри:
  • довжина;
  • маса;
  • баланс;
  • діаметр турняка;
  • діаметр наклейки;
  • порода дерева.
Розглянемо їх всі.

Довжина

Стандартна довжина кия - 160 см. Зазвичай на неї і варто орієнтуватися. Якщо зростання гравця значно вище або нижче середнього, тоді має сенс вибрати кий на кілька см коротше або довше. Зазвичай це моделі, які виготовляють на замовлення. Якщо вибрати інструмент не по росту, то він буде або заважати своєю довжиною, або обмежувати руху.

Вага кия

Класичне виконання має на увазі, що кий буде важити 680-730 м На початковому етапі годі було вибирати щось, що відхиляється від цих характеристик: це вплине на відчуття балансу.

Баланс

Баланс для кия - це розподіл ваги інструменту від п'яти до центру тяжіння. Приблизно 40% ваги доводиться на шафт, і 60% на турняк. Заміряти баланс можна простий рулеткою. В середньому цей параметр дорівнює 42-45 см.

Діаметр наклейки і турняка

Ці властивості повинні бути в рамках параметрів:
 
наклейка від 12,5 до 12,8 см. Це допоможе безпомилково здійснювати як прямі удари, так і гвинти;
нормальне значення - 26-28 мм. Вимірюють його в частині з'єднання кия з бампером. Це властивість впливає на зручність управління інструментом.
матеріал
Для власного інструменту рекомендується вибирати дерево венге, палісандр, Бокотей або Ебен. Кий ручної роботи найчастіше роблять ебеновим, так як цей матеріал має найкращі властивості. А ось якісний шафт повинен бути виконаний з граба.
 
Можна зустріти киї з фіберглассовим покриттям (це пластик). Вони набагато гірше за властивостями, але незамінні для місць загального користування: барів, лазні, клубів і т.п.

Ручна робота або стандартний варіант

Новачкам слід вибирати саме стандартне рішення. Винятки робляться, якщо людині потрібні особливі параметри: наприклад, через невисокого зросту звичайна довжина кия незручна. В інших випадках краще купити класичний і точно зручний в грі інструмент. У міру напрацювання досвіду і розуміння своїх потреб, а також усвідомлення стилю гри можна замовити індивідуальне виконання: це буде ефективно і виправдано.