Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Більярдні столи для пулу

Відображати:
Сортування

Однією з найбільш благородних ігор сучасності є більярд. Існує безліч стилів: карамболь, російська, вільна піраміда (він же американка), комбінована і динамічна піраміди, снукер і пул, кайзен і новус. Вони відрізняються і правилами гри, і розміром кия і столу, і формою луз. Для кожного поціновувача є свій стиль, по кожному з них проводяться спортивні змагання. Навіть якщо Ви не спортсмен, буде приємно провести вечір з друзями за партією в більярд, запросити подругу або бізнес-партнера для бесіди в невимушеній обстановці.

Найпоширенішими в наш час є російська та його різновид американка, а так само пул - американський більярд, які часто плутають між собою. Про останній розповімо докладніше, оскільки він найбільш комфортний для початківців і просто любителів цього спорту.

В першу чергу більярдні столи для пулу: відрізняються порівняно невеликими габаритами від 7 до 9 футів і широкими вільними лузами. Це забезпечує простоту і динамічність грі, дозволяє розслабитися і отримати задоволення, так як шанс потрапити в лузу зростає в геометричній прогресії від розширення і згладжування бортів луз. Як і для будь-якого іншого виду, стіл для американського більярду покритий гладким сукном з вичесати вовняного полотна з вкрапленням нейлону.

Решта приналежності:

  • кий для пулу має лише мінімальне обмеження довжини в 40 дюймів і його вага повинна бути в межах 25 унцій.
  • куль повинно бути 16 штук: білий биток і 15 пронумерованих кольорових. З першого номера до восьмого колір суцільний, далі - кольорова смужка на білому.
  • трикутник стандартний для побудови куль і містки будь-яких мастей.

Поєднавши воєдино всі ці атрибути, Ви зможете грати в своє задоволення, що вдома, що в офісі, що в барі. Великою перевагою маленьких і зручних більярдних столів для пулу є те, що їх екземпляр цілком можна поставити в квартирі-студії! А в заміському будинку зручно буде відвести невелику кімнату під спортивні розваги, де поруч з пулом розмістяться дартс та інші розваги, що завжди знайдуться для Вас у нас в асортименті.

Для Києва наші ціни, умови замовлення та доставки настільки демократичні, що дозволять Вам купити більярдний стіл легко і просто. І вже через пару днів Ви і Ваші друзі будуть у захваті від захоплюючої інтелектуальної гри, яка підкорила весь світ!