Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Дитячий більярд

Відображати:
Сортування

Батьки всіляко прагнуть розвивати та вдосконалювати свою дитину, це стосується фізичного та розумового аспекту. З цією метою можна записати підростаючого чемпіона в один з численних гуртків, а можна придбати для домашнього користування дитячий більярд і насолоджуватися захоплюючою і забавною грою всією сім'єю.

Особливості дитячих більярдів

В інтернет-магазині Ukrbillard можна купити дану гру за низькими цінами. Стіл характеризується меншими габаритами в порівнянні з аналогічними поверхнями для дорослих ігор, його ніжки без праці піднімаються / опускаються до необхідного рівня. Затребувана продаж моделі Junior, яка включає все необхідне для гри в пул, одну з найбільш популярних різновидів американського більярду. Дана модель також дозволяє зіграти в інші види гри, що користується великим попитом серед людей різного віку.

Дитячий більярд купити варто й тому, що він неймовірно компактний і зручний. Він без праці транспортується, його можна брати з собою на дачу, встановлювати на літній веранді. Якщо більярдний дитячий стіл заважає в повсякденному житті, його можна прибирати після гри, в зібраному вигляді він займає небагато місця. Подібні ігри характеризуються бездоганним візуальним виконанням, вироблені в яскравих кольорах, замовити їх доставку в Києві і в будь-якому місті України можна в компанії Ukrbillard.