Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Більярдні столи б/у

Відображати:
Сортування

Купівля столи для гри в більярд - важливе і відповідальне рішення, адже це виріб відноситься до елітного класу меблів. Гральні столи відрізняються своїми розмірами, якістю, використовуваними для їх виготовлення матеріалами, дизайном і, зрозуміло, вартістю. Покупцям з середнім рівнем доходу обов'язково доводиться чимось жертвувати. У такому випадку варто звернути увагу на більярдні столи б / у, ціна яких на порядок нижче, а інші параметри, від яких залежать ігрові характеристики вироби, залишаються на висоті.

Критерії вибору більярдного столу б/у

Не турбуючись про вартість виробу, Ви можете зосередитися на більш важливих критерії вибору. До них відносяться:

Різновид гри. В Україні та країнах СНД ця гра має дві найбільш популярні версії - російський більярд («піраміда») і американський пул («американка»). Кожна з них має свої стандарти щодо розмірів та інших характеристик ігрової поверхні.

Особливості експлуатації. Враховуйте, в яких цілях Ви будете використовувати придбане обладнання. Не всі більярдні столи б / у, раніше використовувалися в домашніх умовах, підійдуть для офіційних змагань. Для професійного пулу використовуються 9-ти футові моделі, а для «піраміди» - 12-ти футові.

Матеріал. Якщо стіл виготовлений з високоякісних матеріалів згідно всім технологічним нормам, він не вийде з ладу і не втратить зовнішню презентабельність протягом багатьох років. Найбільш довговічні матеріали - камінь і натуральне дерево твердих порід.

Де купити такі більярдні столи?

Купити більярдний стіл б / у можна в інтернет магазині Ukrbilliard м.Києва, здійснює продаж більярдного обладнання по всій Україні. У нашому асортименті моделі для різних версій гри, різних розмірів та дизайну, що дозволяє кожному вибрати оптимальний варіант.