Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Столи для снукера

Відображати:
Сортування

Серед усіх видів більярду снукер є по суті самої інтелектуальної різновидом, тому що за складністю правил і технології гри схожий на шахи. Спочатку аристократична гра набула ще більш витончені риси і свій унікальний стиль, ніж підкорила Європу і Китай. Для поліпшення відносин з іноземними інвесторами та друзями - запросіть їх на невимушену партію в снукер до себе додому або офіс.

Майстри спорту зі снукеру прораховують удари наперед, так як просто попадання куль в лузи мало для перемоги. Важливо черговий удар зробити так, що б поставити биток в зручну позицію для наступного удару. Здатність робити красиві серії ударів показують рівень профі, адже тільки так можна виграти партію. Мета гри - набрати максимум очок, які даються відповідно забиває кулі, його типом і порядку попадання в лузу.

Більярдний стіл для снукера: відмінності

Суто фізичним відмінністю снукера від інших видів більярду буде значний розмір столу з нестандартним розташуванням луз. Стандартний розмір більярдного столу для снукера: довжина 3600 мм, ширина 1830 мм, висота 890 мм. Але можуть бути варіанти, якщо автентичність не критична. Покриття зазвичай зеленого кольору, сукно не відрізняється від стандартного обваленной вовни. Шість луз розташовані незвично, і це головна відмінність: крім 4 кутових і дві знаходяться не в середині, а в районі балки, яка є прямою лінією, проведеною паралельно нижньому борту в приблизно 740 мм від нього. На балці відзначають сектор "D" - це півколо з радіусом близько 290 мм. У визначених правилами місцях цього сектора ставляться кулі.

Щоб грати в цю гру не досить купити стіл для снукера, потрібен ще спеціальний набір з 22 куль: 15 криваво-червоних, 6 кольорових (жовтий, зелений, коричневий, синій, рожевий і чорний) і один биток білого кольору. Всі додаткові атрибути начебто трикутника та іншого більярдного інвентаря так само застосовуються в снукері.

У нас Ви можете вибрати гарний і міцний більярдний стіл для снукера за найвигіднішими цінами міста Києва, щоб таким вишуканим способом підкреслити свій преміум-статус як людину зацікавленого в міжнародному бізнесі і як інтелектуала, здатного прораховувати на багато кроків вперед.