Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Аерохокей

Відображати:
Сортування

Гра в аерохокей

Багато хто любить азарт та екстрим. Хтось віддає перевагу тому, щоб задовольняти свою потребу у змаганнях на роботі, змагаючись з колегами, чи роблячи усе, щоб отримати бажану дівчину. Хтось же робить це більш простим способом, у ігровому процесі. Це допомагає зняти увесь стрес, який накопичується під час вирішення проблем буденності, а також є способом чудово провести час. І ті, хто відносить себе до другого типу людей, можуть зацікавитись грою у аерохокей.

Саме у процесі цієї розваги можна відчути приплив енергії та сил до змагання, адже гра не дає розслабитись ні на секунду. Розрахована на двох людей, тому найкращі приятелі цілком могли б провести вечір, граючи у аерохокей, і не відчули б втоми чи дискомфорту.

Особливості аерохокею

Бажаючі купити аерохокей в Києві, які ще жодного разу не грали у цю гру, мають знати, з чого складається ця розвага:

  1. Стіл для аерохокею – основне гральне спорядження. Влаштований він таким чином, що з усіх сторін «поле» огороджене досить високим бортиком, який затримує шайби та спеціальні ігрові бити. З двох сторін столу є прорізі під бортиком – ворота учасників. На меті гри стоїть саме забити шайбу у ворота супротивника. Також на стіл під тиском подається повітря, пришвидшуючи рух шайб.
  2. Пласкі шайби, які ковзають по столу від ударів об борти та бити учасників.
  3. Ігрові бити, які найчастіше виглядають, як щось схоже на дивний ковбойський капелюх з пласким піддоном. Саме вони є ігровим знаряддям гравців, яке вони тримають у руках. За допомогою бит, кожен з супротивників намагається захистити свої ворота та забити гол супернику.

Де придбати аерохокей в Україні?

Ті, кого зацікавила ця гра, напевно вже шукають, де саме її придбати в Україні. З цим проблем не буде: звернувшись у інтернет магазин «UKRBILLIARD», людина отримує можливість придбати гру за досить низьку вартість. Подібна ціна на аерохокей в інтернет магазині дозволяє клієнтам навіть з досить обмеженими фінансами придбати гру та розважатись у будь-який зручний час. Також привабливим є і той факт, що замовити гру з каталогу може мешканець будь-якого міста країни. Покупка прийде на вказану клієнтом адресу, менеджер з продажів простежить за своєчасною відправкою замовлення. До того ж, якщо у покупця виникнуть якісь питання стосовно гри або процесу покупки, він завжди може подзвонити за одним з вказаних на сайті телефонів та отримати консультацію від спеціаліста ресурсу.