Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Дартс гра

Відображати:
Сортування

Історія гри в Дартс

Дартс – розповсюджена у всьому світі гра, яка має історію, довжиною більше, ніж у сто років. Її суть полягає у метанні дротиків у мішень, що висить на стіні. Дошка для гри має спеціальну розмітку, і в залежності від того, наскільки близько від центру влучить дротиком учасник, він отримає певну кількість балів. Ця розвага пробуджує азарт і може захопити з головою цілу компанію друзів. Адже нерідко буває, що стандартні схеми проводження вечорів набридають, і хочеться чогось більшого, ніж розмови за чашкою чаю на кухні. Звісно, можна поїхати в клуб чи влаштувати вечірку вдома. Але гра у дартс не тільки є чудовим варіантом для вечірок, вона також корисна – розвиває координацію рухів та вчить розраховувати силу кидку.

Особливості гри у дартс

Перш ніж замовити мішень для дартсу, варто розібратись у всіх перевагах, які отримає власник цієї гри:

  1. Місця мішень займає небагато. Повісивши її на стіну, людина навряд відчуватиме дискомфорт від цієї нової деталі інтер’єру. Крім того, якщо гра, все ж, заважатиме, розмічену дошку завжди можна зняти та скласти у шафу.
  2. Гра пробудить чудовий дух змагання між своїх учасників. Компанія друзів може зійтись у поєдинку за звання найметкішого гравця. Ті ж люди, які побояться вступити у суперечку, можуть робити ставки та вболівати за своїх фаворитів. Це чудово допоможе зняти буденний стрес та розвеселить навіть найсумнішого члена компанії.
  3. Ті, хто планує купити дартс у Києві чи іншому місті, також мають чудову можливість тренуватись самостійно. «Набивши» руку і пристосувавшись до ваги дротиків та їх аеродинамічних властивостей, власник мішені вразить своїх приятелів чудовими навичками у грі.

Де найкраще придбати дартс в Україні?

Ціна на мішень для дартс в Україні коливається від високої і до помірної, в залежності від обраного місця покупки. Найбільш вигідним варіантом стане інтернет магазин «UKRBILLIARD», в продажі у якого є різні варіанти гри у дартс. До того ж, цей ресурс має й інші переваги перед своїми прямими конкурентами. Вартість товарів тут значно нижча, а їхня якість – на найвищому рівні. Крім того, замовити гру зможе мешканець будь-якої частини України – від великого Києва і до малого Мукачево. Тут зрадіють кожному новому клієнту і будуть готові відповісти на усі його запитання стосовно процесу купівлі та особливостей будь-якого з товарів на сайті. Процес замовлення не відніме у покупця багато часу, тому придбати гру він може навіть під час обідньої перерви в офісі.