Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Чохли для кия

Відображати:
Сортування

Хороший гравець знає, що кий для снукера, пулу або російської піраміди - виключно особистий предмет, що вимагає дбайливого зберігання. Відомо це і майстрам, які займаються виготовленням чохлів та тубусів. Чохол для кию захищає кий від будь-яких зовнішніх впливів: підвищена вологість, перепади температури, падіння або удар. Інструмент без чохла вразливий. Транспортування вимагає ще більшої уваги, тут тубус чи чохол потрібні апріорі.

Чохли для кия

Транспортування та зберігання - головна функція практично будь-якого спорядження, чохли та тубуси для кия не виняток. Крім цього їх використовують для більшої зручності, оскільки деякі типи оснащені додатковими відділеннями та однією або двома кишенями. Всі відділення в чохлі ізольовані один від одного, щоб запобігти дотику та тертю значущих елементів кію для більярду. Різна та місткість чохлів: для одного або двох київ. Чохол для одного кия це класика.

Матеріал для виготовлення використовується різний:

  • натуральна шкіра;
  • штучна шкіра;
  • тканина;
  • пластик.

У сукупності численні характеристики дозволяють класифікувати все спорядження за типами:

  1. кейс;
  2. сагайдак;
  3. тубус;
  4. чохол;
  5. кофр.

М'які чохли для київ забезпечують базовий захист, тубуси — більш серйозний та довгостроковий. Не тільки снукерний кий, але й інші типи в тубусі рекомендують зберігати в горизонтальному положенні, щоб запобігти викривленню або деформації інструменту. Сагайдак зазвичай виготовляють зі шкіри, за своєю формою він нагадує портфель з характерною застібкою. Тут також є додаткові відділи. Кофр - найдорожчий варіант, здатний не тільки забезпечити бездоганний захист, але й надати кию більше "ваги". Це чудовий формат для подарунка. Кії для снукера можна зберігати у будь-якому із запропонованих типів чохла.

Але й цьому етапі класифікація не зупиняється. Для кожної гри потрібен особливий, снукер (як приклад) висуває досить суворі вимоги. Відповідно, для кожного типу кия необхідний чохол. Так снукерний кий можна зберігати тільки в призначеному для нього кофрі, чохлі або тубусі для кия. Це стосується й інших київ — для пулу чи російської піраміди.

Де придбати чохол та тубус для кию в Україні

Наш інтернет-магазин має у своєму арсеналі все для більярду. Тут можна купити хороший чохол для кия недорого або за пристойну ціну, вибір завжди за покупцем. Спорядження, розміщене у каталозі, виконане переважно українським виробником ТТ-більярд. Грамотні консультанти допоможуть із вибором у разі виникнення труднощів. Доставка налагоджена по всій Україні.