SiteHeart Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній

Влад Осьминин и Диана Миронова!

Росіянин Владислав Осьмінін додав у свою обширну колекцію ще один серйозний трофей , вигравши у фіналі чоловічого Кубка Кремля по піраміді в українця Євгена Новосада з рахунком 6:2.

Влад спочатку був фаворитом у зустрічі , але , пам'ятаючи про відмінну грі Євгена останні чотири дні , у фіналі хотілося побачити боротьбу і інтригу.

Владислав виграв дві стартові партії 8:1 та 8:0 , Євгену вдалося взяти третю з рахунком 8:6 . Після цього росіянин пішов у відрив , дозволивши українцю поставити на свою полицю тільки чотири кулі і довівши рахунок до критичних 5:1. Євген скоротив відставання , «всуху» виграв 7 -у партію і практично взяв 8 - ю , не вистачило одного , останнього кулі: Осьмінін перехопив ініціативу і схилив ситуацію на свою користь - 8:7 , 6:2 у матчі.

Таким чином , золото дістається Росії , а у нашої команди - 2 медалі: срібло Новосада і бронза Артура Півченко .

Трохи раніше росіянка Діана Миронова втретє в кар'єрі стала переможницею жіночого Кубка Кремля по піраміді , завоювавши для господарів турніру ще одне золото. Фінальний матч завершився з рахунком 5:1.

Неясно , чи зіграла роль репутація Діани , але досить впевнено грала протягом усього турніру воронезької більярдістка Поліні Ярошевич вдалося нав'язати суперниці боротьбу лише у двох останніх партіях , перші чотири Миронова виграла з загальним рахунком по кулях 32:3 . Втім , друге місце - також відмінний результат , на сходинку вище , ніж на Кубку мера Москви , де Поліна була третьою.

Отже , сезон для дівчат практично завершений. У середині грудня буде ще один великий турнір - 2 -й етап Кубка « Prince Open ».

Компанія Укр-Більярд вітає всіх переможців та призерів цього грандіозного турніру! А особливо - призерів української команди!