Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Кулі для пулу

Відображати:
Сортування

Оригінальний комплект куль для більярду необхідний як частина атрибутів, що дозволяють Вам насолоджуватися цією аристократичної грою як вдома, так і в корпоративному офісі або Вашому барі, готелі, казино. Для того, що б зіграти в американку в Києві і будь-якому іншому місті України потрібно купити кулі для пулу, стіл і хоча б один кий. У будь-яку більярдну кімнату краще купувати оптом кілька наборів всього приладдя для збереження стилістичної цілісності. Зокрема, більярдні кулі бувають різні, тому розглянемо їх детальніше.

Параметри куль для пулу

Стандартний кулю для американки має вагу від 156 до 170 грам, і діаметр приблизно 57 міліметрів. У наборі їх 16 штук, з яких 1 чисто білий (биток), а решта пофарбовані специфічним чином. Набір для пулу відрізняється тим, що кольорові кулі поділяються на смугасті й цілісні. Кулі для американського пулу в порядку нумерації розфарбовуються так: спочатку суцільний колір - жовтий, синій, червоний, фіолетовий або пурпуровий, помаранчевий, зелений, темно-бордовий або коричневий, чисто чорний; а далі йдуть білі з товстою смугою кольору в тому ж порядку, що і цілісні, тільки без останнього чорного.

Існують прості кулі для пулу економ-класу за помірною ціною з щільного пластику, які живуть близько року при постійному застосуванні. А так же преміум-клас з фенолформальдегидной смоли, як і повинно бути на турнірах і змаганнях, їх термін придатності мінімум 5 років. Від складу і якості куль залежить рух, ковзання і точність удару. Будь скол або тріщина в кулі призведе до викривлення траєкторії і не попаданню в лузу.

Як розставляти кулі для пулу?

Ми розповімо Вам як розставляти кулі для пулу 8. Це досить просто, і з часом Ви будете це робити на автопілоті. Розстановка куль в пулі виглядає так: у верху трикутника ставиться цілісний жовту кулю, його навіть називають вершинним; другий ряд займають будь-які кулі, третій так само будь з боків, а центральний - обов'язково чорний; в нижніх кутах повинні бути різні, в тому сенсі, що один цілий, інший смугастий. Розставити кулі на пул 9 можна таким чином: використовуючи рамку ромб, поставте куля номер 1 в вершину, номер 9 в центр, інші в довільному порядку.

Пам'ятайте, вершина повинна бути на чорній точці більярдного полотна, яка розташовується по центру в чверті загальної довжини столу від борту.