Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Кулі для російського більярду

Відображати:
Сортування

Не має значення, аматорським або професійним рівнем гри в більярд Ви володієте, якщо на ігровому полі немає куль. Що б купити кулі для російського більярду в Києві та інших містах України, потрібно знати ціну задоволенню - грати якісними речами, за правилами і перемагати чесно - дорогого коштує.

Багато новачків задаються питанням "Скільки куль в російській більярді має бути?" Через те, що бувають набори чисто білих без нумерації, де навіть биток нічим не відрізняється від інших. Справжні більярдні кулі для російської піраміди мають бути всі кольору слонової кістки, крім битка - він може бути як бордовим або жовтим, так і мати розмітку у вигляді ліній або крапочок. "Білі" нумерують від 1 до 15, відповідно всього куль в наборі 16 штук.

Точний розмір кулі для російського більярду: вага повинна бути в межах 280 - 290 грам, а діаметр 68 мм. Вони найбільші серед всіх видів цієї гри, тому сила удару повинна бути відповідна. Як і всі інші види, їх виробляють з фенолоальдегідной смоли, а в дешевому варіанті зі спеціального пластику. Кулі для піраміди завжди є ідеальними сферами без сколів і тріщин, а також динамічно і статично збалансовані.

Догляд за кулями

Кулі для російського більярду важливо регулярно полірувати і очищати від пилу і крейди, не допускати впливу на них прямого сонячного світла. Будь скол, подряпина або мікротріщина - це дефект, що впливає на рух кулі. Пам'ятайте, тріщина на кулі не тільки зашкодить Вашій техніці гри, але і може порвати сукно столу!

Для збереження первозданного вигляду куль для російського більярду, їх потрібно протирати фетровими клаптями або сукном, а зберігати в сухому і прохолодному місці, наприклад, на спеціальних полицях.

Будь дрібні забруднення, начебто слідів крейди і маркування варто видаляти вологою спиртової серветкою.

Не залежно від виду російської піраміди в яку Ви граєте, будь то «Московська динамічна» або «Російська класична", кулі для російського більярду будуть громіздкими, важкими і потужними. Кожен Ваш удар потребують сил і вправності, а шанс вильоту кулі за межі столу буде дуже великий. Будьте обережні - це найлегший спосіб розбити його об стіну. Бережіть сили і більярдний інвентар, щоб якомога довше насолоджуватися грою!