Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Кулі для снукера

Відображати:
Сортування

Найбільш складною за правилами, рахунку очок і техніці гри серед більярдних різновидів по праву вважається снукер. Складнощі починаються ще з розстановки куль для снукера, їх кольору і форми. Мало того, що вони найменші з усіх видів більярдних куль. Снукерні кулі не мають нумерації, відрізняючись тільки кольором. Комплект для снукера складається з 22 різнокольорових. Серед них немає смугастих, а білий тільки один - це биток. П'ятнадцять кульок для більярду пофарбовані в криваво-червоний колір, їх ігрова вартість - одне очко, для партії в снукер вони ставляться класичної пірамідою у вершини. Решта кольорові кулі для снукера мають відповідно окрас і ціну: жовтий 2 очки, зелений 3 очки, коричневий 4 очки, синій 5 очок, рожевий 6 очок і чорний максимальні 7 очок. Для перемоги в цій грі потрібно набрати більше очок, ніж суперники, з урахуванням того, що одночасно може грати двоє і більше гравців - це завдання не з легких. Межею досконалості буде 147 очок, адже це максимум в снукері.

Професійні більярдні кулі для снукера повинні мати діаметр 52,4 міліметра. Як і інші, їх виробляють з фенолоальдегідной смоли або більш дешевого щільного пластику.

Снукер. Розстановка куль

Різнобарвні більярдні кулі снукера володіють не тільки індивідуальною вартістю, але і місцем для розстановки. Для початку партії, потрібно обов'язково поставити стандартну піраміду червоних, а у її вершини розташувати рожевий. Чорний зобов'язаний бути по центру позаду червоної піраміди, при чому на рівній відстані від борту і самої піраміди. По центру столу - синій. Тепер оформимо сектор D: в центрі його ставиться коричневий, ліворуч зелений, а праворуч жовтий. Биток для першого удару всередині сектора D, при чому гравець сам вибирає місце. Все, тепер стіл для партії готовий.