Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Тенісні столи для закритих приміщень

Відображати:
Сортування

Ви хочете обладнати свій спортзал, вітамін-бар, тренажерний зал, будинок відпочинку, заміський клуб або санаторій добротним і стильним тенісним столом для закритих приміщень, що б підкорити серця своїх клієнтів невимушеним видом спорту? Або Ви є фанатом пінг-понгу і хочете поставити професійний тенісний стіл у своєму заміському будинку?

Тоді ви звернулися за адресою, тенісні столи для приміщень самих різних видів - від аматорських до майстерень моделей в нашому асортименті порадую Вас! По суті складаний тенісний стіл - дуже простий і зручний варіант для тренувань, готовий до експлуатації в будь-яку вільну хвилину. Наприклад, поставивши такий у своєму офісі, Ви порадуєте всіх співробітників чудовим способом розрядки в перебігу важкого робочого дня. Хто відмовиться від задоволення битися в пінг-понг на пару з сусіднім відділом? А якщо підняти одну сторону стільниці вертикально, можна буде грати поодинці, тим самим відпрацьовуючи удари для щомісячних змагань компанії.

Складно навіть припустити. наскільки динамічний і одночасно медитативний це вид спорту, що тренує концентрацію і терпіння, відчуття такту і командну роботу. Купівля одного з хороших клубних тенісних столів для приміщень допоможе відновити психічне здоров'я після стресу і відновити м'язовий тонус після травми.

Властивості столу

Поверхня Вашої столу є фундаментом всієї гри, саме вона повинна давати хороший відскік м'ячика, ні в якому разі не гасити силу удару і не мати нерівностей. Будь ямка або тріщина столу унеможливить саму гру. Ігрова поверхня бездоганно гладка, матова темно-зелена і з білим контуром має параметри: довжина - 274 см, ширина - 152,5 см, висота - 76 см. У сучасній індустрії тенісні столи для будинку або офісу стильні і практичні, вишуканий дизайн професійних столів просто підкорює!