Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Всепогодні тенісні столи

Відображати:
Сортування

Якщо захотілося урізноманітнити своє життя мирної спортивною грою, відволікає від буднів і суєти, то пінг-понг буде прекрасним варіантом. Якщо вибрати тенісний стіл для вулиці, Вашій здоровому дозвіллю ціни не буде! Це не тільки релаксація і прогулянка, а й колективне розвага.

Що на території корпоративного будівлі, школи або коледжу, що на задньому дворі приватного будинку або дачі, що в парку біля будинку відпочинку або санаторію всепогодні тенісні столи будуть дуже до речі, відразу задаючи тон респектабельності та здорового способу життя. Купити їх у Києві легко і зручно у нас в інтернет-магазині для Вашої спортивного куточка під відкритим небом.

Параметри

Вуличний тенісний стіл повинен відповідати ряду умов, таких як стійкість до перепаду температур (літню спеку або зимова холоднеча), вологовідштовхувальне покриття від дощу і не вигоряють на сонці, статичність конструкції при вітрі і зручність транспортування і складання. При цьому всім, його основне призначення - правильний відскік кульки від поверхні.

Всепогодні тенісні столи виробляють з меламіну з покриттям антивідблиску або з алюмінію. В обох випадках конструкція міцна і зносостійка, при цьому залишаючись легко складається і мобільною. Єдиною відмінністю між ними є те, що від меламіновою поверхні кулька відскакує трохи гірше, ніж від алюмінієвої.

Розміри завжди 2,74 х 1,525 метра х 76 см. Колір ігрового поля може бути зеленим, темно-синім або чорним. По контуру - біла смужка, а посередині столу встановлюється сітка висотою 15,25 см (за міжнародними стандартами).

Існує два типи всепогодних тенісних столів: аматорські та тренувальні. Найчастіше на вулиці ставлять аматорські, так як ймовірність вітряної погоди, непередбачувані вологість і освітлення роблять тренувальну партію в пінг-понг приреченою на провал. А ось для задоволення і простого розваги такі умови не маю значення. Що б займатися настільним тенісом на відкритому повітрі професійно, потрібно підгадується день і час, погоду і компанію. Для цього складений у підсобку стіл потрібно дістати і поставити в зоні громадського відпочинку, розкласти і покликати своїх друзів на партію в пінг-понг.

Правила гри

Якщо ви граєте удвох, то на ігровому полі є тільки ваша і опонента території, що розділяються сіткою. Правила гри удвох відрізняються від парних, тим що граючи двома парами, стіл ділиться на 4 ділянки і перекидати м'яч потрібно навхрест.