Звоните:
(067) 409 69 57
(050) 413 28 48
Мы работаем: с 0900 до 1900 Сб. с 1000 до 1600
Зв'язатися з нами
info@ukrbilliard.com.ua
Ваш кошик порожній
Заказ обратного звонка
Поля, отмеченные красным маркером - обязательны для заполнения
НАШИ КОНТАКТЫ
(067)409-69-57,(044)362-06-57
info@ukrbilliard.com.ua
г.Киев, пр.Правды 39А

Настільний хокей

Відображати:
Сортування

Особливості настільного хокею

Настільний хокей – чудова гра для двох друзів, яка захоплює з першої хвилини від початку. Суть її полягає у тому, що на ігровому полі є дві команди. Смикаючи за ручки, гравець може керувати «хокеїстами», які прикріплені до спеціальних жердинок, з’єднаних з ручками. Ігровий стіл – поле, яке має розмітку, що імітує справжню хокейну арену. З двох сторін столу – ворота гравців. На меті гри є забити у ворота супротивника якомога більше шайб. Виграти в цьому змаганні зможе найбільш спритний та натренований гравець.

Звернути на цю гру увагу можуть різні категорії населення. Ті, хто втомився від одноманітності вечорів з друзями чи істині фанати хокею, які, на жаль, не мають можливості грати у «велику» версію цієї гри. До того ж, подібні розваги гарно розвивають реакцію, тому їх можна вважати корисними не тільки у плані гарно проведеного часу, але і у цілях саморозвитку.

Як обрати настільний хокей?

Перш ніж купити настільний хокей у Києві, варто знати про те, що найбільш впливає на задоволення від гри і на що варто звертати особливу увагу під час покупки:

  1. Висота столу. За ним має бути зручно стояти, щоб не довелось надто низько нахилятись чи, навпаки, не було надто високо.
  2. Зручність ручок від штанг, на які кріпляться «хокеїсти» - якщо вони будуть незручні, це вплине на швидкість руху суперників у процесі гри та стане на заваді отриманню задоволення від розваги.
  3. Якість кріплення фігурок хокеїстів до штанги. Це важливо тому, що ненадійне кріплення може перервати процес гри на найцікавішому місці.
  4. Шайби та поверхня столу мають бути максимально рівними, щоб зменшити тертя під час ковзання хокейного «м’ячу» і не заважати процесу гри.

Де придбати настільний хокей в Україні?

Каталог товарів інтернет магазину «UKRBILLIARD» пропонує клієнтам кілька варіантів гри у настільний хокей на вибір. Запропоновані тут варіанти вироблені у відповідності до міжнародних стандартів, усі з’єднання надійні, тому дискомфорту та неприємних ситуацій під час гри не виникне. Ціна на настільний хокей в інтернет магазині помірна, тому дозволити собі подібну покупку зможе буквально будь-який мешканець України. Подібна вартість дозволяє людям отримати задоволення, не переплачуючи за нього зайвих коштів. Крім того, ресурс пропонує детальні характеристики до кожного товару, що спростить покупцям вибір. Доставка товарів можлива у бідь-який регіон країни, адже продаж розрахований на можливість швидкої відправки гри у різні області.